Sotsiaalmeedia Turundus.

Enamus inimesi tarbib sotsiaalmeediat iga päev. Populaarseimad sotsiaalmeedia platvormid on Facebook, Instagram, Tiktok, Youtube ja Twitter. Sotsiaalmeedia tarbimine on lihtne ja võib meie päevast kulutada tunde, aga sotsiaalmeedia haldamine oma äri või personaalse brändi tarbeks on hoopis teine teema.

Sotsiaalmeedia strateegia väljatöötamine on paljudele inimestele liiga keeruline, tihti võetakse abiks kas sotsiaalmeedia turunduse koolitus või agentuur.

Miks valida sotsiaalmeedia agentuur?

Üks osa sotsiaalmeedia turundamisest on tasulised reklaamid. Teine osa on aga orgaaniline turundamine ehk siis nende suurte platvormide “ära kasutamine”, et oma bränd viia suuremate rahvamassideni.

Oma algusaastatel olid näiteks Facebook ja Instagram massiivsed orgaanilise leviku platvormid ehk teisisõnu oli suhteliselt lihtne ilma tasulise reklaamita jälgijaid koguda ja oma postitusi nende ajajoonele levitada. Facebook on aga aina enam liikunud tasulise reklaami poole ja reach/postituste levik on kahanenud.

Siiski ei tasuks tasuta sotsiaalmeedia turundust maha kanda. Inimesed ikkagi otsivad kas Google’i või sotsiaalmeedia platvormide kaudu tooteid ja teenuseid. Seetõttu on oluline, et Sinu potentsiaalne klient näeks, et tegemist on aktiivse firmaga, kes hoolib oma jälgijatest/klientidest ja toodab sisu. Kui jääd sisu tootmisega hätta, siis võime Sind abistada!

Koolitus.

Sotsiaalmeedia koolitus on Sulle vajalik juhul kui soovid hakata enda ettevõttele või personaalsele brändile ise sisuturundust looma. Kui oled huvitatud, siis saame pakkuda ka personaalset koolitust, mis annab Sulle valmiduse oma sotsiaalmeediat ise edukalt hallata.

Sotsiaalmeedia halduse hind.

Sotsiaalmeedia halduse hind varieerub. See oleneb sellest, kui suure firmaga on tegemist, mis on eesmärgiks, kui palju sisu oleks vaja toota, mis platvormidele jne. Täpse plaani ja hinnapakkumise saab esitada siis, kui detailid on selged, nii et võta meie ühendust ja paneme rattad käima!

Oleme teinud koostööd järgmiste brändidega…

WPX.net
Flocksocial.com
Flexmail.com
Systeme.com
Zapable.com
And.co

Võta Ühendust!

Saada meile oma idee!
Saada meile oma idee!

PS! Kiirematele soodustus -200€
(limiteeritud arv sooduskoode)

Millist teenust soovid?