Mis on SEO?

SEO optimeerimine on aina populaarsust koguv teenus, mis tähendab kodulehe optimeerimist otsingumootorite jaoks eesmärgiga jõuda Google’i otsingus oma veebisaidiga esilehele või veel parem esimesele kohale.

Miks on SEO vajalik?

SEO optimeerimise eesmärgiks on Google’is enda veebileht märgatavaks teha. Mida kõrgemal kohal koduleht oma valdkonna otsingusõnadega Google’is paikneb seda rohkem kliente on võimalik endale meelitada.

Google’it võib võtta nagu ajalehe reklaame – mida parema koha saad, seda rohkem silmapaare Sinu reklaami näeb. Ajalehes/ajakirjas on esikaas kõige tähtsam, Google’is aga esimene otsingutulemus. SEO – kodulehe optimeerimine on ülimalt oluline, kuna kõrgem koht Google’is tähendab Sinu firmale rohkem reklaami, brändi turundust, potentsiaalseid kliente jne. Seda kõike tasuta, ilma reklaami eest maksmata!

Kui lihtne on SEO tegemine?

SEO optimeerimine oma veebilehel tundub peale vaadates ja natuke asja uurides suhteliselt lihtne, aga mida sügavamale kaevad, seda kiiremini saad aru, et tegemist on siiski küllaltki keeruka protsessiga. Et see kõik endale selgeks saada ja SEO tehnikaid rakendada nii, et need ka tulemust annaksid, on aeganõudev töö.

Seega on alati mõttekam leida SEO professionaal või agentuur, kellel on kogemusi ja teadmisi, kui just endal ei ole nii palju huvi, et kümneid tunde SEO uurimistöösse investeerida. Meie oleme siin, et Sind sellest säästa ja aega kokku hoida!

Meie teenus.

SEO optimeerimine on aastaid olnud meie veebilehtede ehituse alustala. Oleme valmis andma endast parima, et võimalikult hästi Sinu kodulehe SEO optimeerida nii, et Google oleks rahul ja näitaks Sinu veebilehte esimeste seas. Võta juba täna ühendust ja hakkame pihta!

Oleme teinud koostööd järgmiste brändidega…

WPX.net
Flocksocial.com
Flexmail.com
Systeme.com
Zapable.com
And.co

Võta Ühendust!

Saada meile oma idee!
Saada meile oma idee!

PS! Kiirematele soodustus -200€
(limiteeritud arv sooduskoode)

Millist teenust soovid?