Logo.

logo kujundamine Google logo 4

Kas see logo ütleb Sulle midagi? Kas see tähendab midagi? See värviline logo kujutab endast ühte kõige suuremat tehnoloogia firmat läbi ajaloo ja enamus inimesi teab, mis firma selle logo taga on. Mida need värvid, see logo aga enne tähendas, kui Google polnud veel see, mis ta täna on… Mitte midagi, see oli lihtsalt üks erksate värvidega tähtede kogum.

Arvatavasti Larry Page’i ja Sergey Brin’i prioriteet ei olnud firma logo loomine, vaid selle märgi taha ühe väga eduka ettevõtte ehitamine. Sellepärast on ka meie moto, et logo valmistamine ei tohiks või ei peaks olema liiga raske/keeruline ja aeganõudev protsess. Kõige tähtsam on see, mis selle firma logo taga on. Mis on selle firma väärtused, missioon, visioon jne.

Logo kujundamine.

Logode kujundamine peaks olema nii lihtne kui võimalik. Logode kujundamise alus on idee ja sellest seemnest on võimalik genereerida mitu erinevat tulemit, mille vahel valida.

Firma logo kujundamine.

Tegelikult pole tähtis, kas eesmärgiks on logo loomine firmale või isiklikule brändile. Logo on igale ettevõttele ja ettevõtjale oluline. Logo kujundamine ja selle protsessi aluseks on, et lõpptulemus oleks lihtne, aga meeldejääv! Firma logo loomine peaks olema esimene, mitte viimane samm, firma imidži kujundamisel.

Jäta logo kujundamine meile!

Logo on kui firma nägu, see loob välise identiteedi. Logode kujundamine on see, millega me aitame firmadel ja brändidel oma välist mina luua. Saada meile oma idee ja liigume sealt edasi, Sinu ideaalse logo suunas!

Oleme teinud koostööd järgmiste brändidega…

WPX.net
Flocksocial.com
Flexmail.com
Systeme.com
Zapable.com
And.co

Võta Ühendust!

Saada meile oma idee!
Saada meile oma idee!

PS! Kiirematele soodustus -200€
(limiteeritud arv sooduskoode)

Millist teenust soovid?