Instagram.

1+ miljardit aktiivset ülemaailmset kasutajat kuus! Instagram on pärast Facebookiga liitumist tõusnud kiiresti üheks kõige suurema kasutusega sotsiaalmeedia platvormiks. Kui Facebook on aina vananev, siis Instagram on kuumem just noorema demograafia seas.

Jõudsalt on liitumas ka “vanem” põlvkond, seega kindlasti ei tohi Instagrami unustada, kui mõelda sotsiaalmeedia turunduskampaaniate peale. Teatud niši tooted ja teenused toimivad paremini Facebookis, teised jällegi Instagramis. Sellepärast on mõistlik lükata reklaamid käima mõlemal platvormil ja testida kumb toimib paremini just Sinu äri silmas pidades.

Kampaania loomine.

Instagrami reklaamikampaaniat on kõige parem luua läbi Facebooki reklaami konto. Põhimõtteliselt on ülesehitus sama, mis Facebooki reklaami loomisel (loe lähemalt siit > Facebooki reklaam), aga detailid ja reklaami asetused on erinevad.

Erinevad variandid.

Kõige parem oleks Instagrami jooksma panna nii pilt kui ka video reklaam, siis saab kasutada ära kogu Instagrami platvormi osad nagu Feed, Stories, Reels, IGTV, Shop, Explore. Instagram Stories (Instagrami lood) reklaamid toimivad viimasel ajal kõige paremini. Uuemad suunamise meetodid on Reels ehk Tiktoki koopia ja IGTV pikema sisu jaoks. Mõistlik oleks testida kõiki võimalikke variante ja leida efektiivseimad reklaamid Sinu ettevõtte jaoks.

Väike nõuanne.

Kui hakkad reklaame Facebooki platvormil looma, siis tasub kindlasti teha eraldi kampaania Facebooki ja Instagrami jaoks. Väldi kergema vastupanu teed, pannes üks reklaam käima mõlemal platvormil. Mis töötab FBs, ei pruugi töötada IGs ja vastupidi!

Suunamudijad.

Kui mõtled Instagrami turunduse peale, siis peaksid kaaluma ka täiesti eraldi Instagrami reklaami kategooriat nagu influencerid ehk suunamudijad. Need on Instagrami kasutajad, kellel on märkimisväärne jälgijaskond ja kes on valmis Sinu tooteid või teenuseid oma kontol promoma.

Üks võimalus on bartertehing – Sina pakud toote/teenuse suunamudijale, kes omakorda vastutasuks kajastab Sinu äri oma sotsiaalmeedia platvormidel. Teine variant on tasuda influencerile toote/teenuse promo eest. Teatud ettevõtete jaoks on see väga kasumlik reklaami vorm. Kui otsustad meiega koostööd teha, siis lisaks tasuliste reklaamikampaaniate loomisele, saame kindlasti soovitada ka suunamudijaid, kes just Sinu ettevõtte reklaamnäoks sobiks.

Teeme koostööd.

Instagram on väga võimas platvorm ja soovitame Sul kohe kindlasti esimesel võimalusel Instagrami reklaami võimalusi testida. Kui Sul aga endal piisavalt aega ei ole, siis võime Sind aidata. Saada meile oma mõte, idee, eesmärgid ja hakkame samm sammu haaval kampaaniat kokku panema. Eduka koostöö terviseks!

Oleme teinud koostööd järgmiste brändidega…

WPX.net
Flocksocial.com
Flexmail.com
Systeme.com
Zapable.com
And.co

Võta Ühendust!

Saada meile oma idee!
Saada meile oma idee!

PS! Kiirematele soodustus -200€
(limiteeritud arv sooduskoode)

Millist teenust soovid?