Email.

4+ miljardit inimest maailmas omab emaili aadressi, mis on umbkaudu 50% maailma elanikkonnast. Emaili turundus on jäänud viimasel ajal tagaplaanile, pigem räägitakse sotsiaalmeedia turundusest või Google Ads reklaamidest.

Emaili turundus on teenimatult varjus, aga on siiani üks efektiivsemaid reklaami vahendeid. Inimesed küll ei loe enam igat emaili, mis nende postikasti saabub, nagu aastal 2000, kuna rämpsposti on liiga palju, aga see ei tähenda, et email on surnud. Vastupidi, emaili omavate inimeste arv pidevalt kasvab ja emailide vaatamine, lugemine on meie igapäeva elu osa. See tähendab, et reklaam läbi emaili turunduse on vägagi elus.

Digiturundus.

Emaili turundus peaks kindlasti olema Sinu digiturunduse strateegia osa. Sinu e-pood ja/või koduleht peaks omama emaili nimekirjaga liitumise võimalust. Kõige parem variant on kasutada erinevaid tehnikaid, et klient oleks motiveeritud oma emaili Sulle loovutama. Levinuim taktika on pakkuda teatud % allahindlust järgmiselt ostult või küsida emaili loosimängus osalemiseks.

Kuidas emaili nimekirja kasutada…

Emailide kogumine on suhteliselt lihtne protsess. Enamus ettevõtted saavad sellega enam-vähem hästi hakkama. Kõige tähtsam osa on aga emaili reklaamid ja turunduskampaaniad. Üks osa on listi kokkupanek, aga teine ja tähtsam osa on selle emaili nimekirjaga ka müügi kasvatamine.

Ideaalne variant oleks saata klientidele midagi informeerivat, õpetlikku, kasulikku oma niši kohta ja aeg-ajalt erinevaid kampaaniad, mis on otseselt müügile suunatud. Oluline on saavutada kasuliku info ja müügi emailide saatmise tasakaal. Kui väljasaadetavad emailid on ainult müügile orienteeritud, siis klientidel kaob huvi Sinu poolt saadetavaid emaile avada. Kui aga saata ainult midagi informatiivset, siis jällegi ei pruugi käive piisavalt tõusta.

Aweber, Getresponse, Mailchimp…

Oleme töötanud oma ala parimate emaili turunduse platvormidega nagu Aweber, Getresponse, Mailchimp. Need on vaid mõned emaili turunduse programmid, mida oleme aastate jooksul kasutanud.

Tõstame Müüki!

Teame täpselt, mis nišis, mis emaili turunduse strateegia toimib ja mis liideseid kasutada. Kuna enamus keskendub põhiliselt uutele, kuumematele turundustehnikatele, siis on ideaalne võimalus just nüüd hakata emaili turundust tõsiselt võtma ja sellest maksimum kasu lõigata! Võta meiega ühendust juba täna – paneme kokku parimad emaili reklaamid, kampaaniad, strateegiad Sinu ettevõttele ja kasvatame käivet!

Oleme teinud koostööd järgmiste brändidega…

WPX.net
Flocksocial.com
Flexmail.com
Systeme.com
Zapable.com
And.co

Võta Ühendust!

Saada meile oma idee!
Saada meile oma idee!

PS! Kiirematele soodustus -200€
(limiteeritud arv sooduskoode)

Millist teenust soovid?