Firma nägu.

Kodulehe loomine on tänapäeval põhimõtteliselt kohustuslik osa ärist, kui soovid ehitada jätkusuutliku ja tulevikku vaatava ettevõtte. Veebisait on kui firma nägu ja võimalus luua hea esmamulje.

Aina enam otsivad inimesed tooteid ja teenuseid, kui ka infot kindla firma kohta internetist, guugeldades. Seega on äärmiselt oluline luua positiivne esmamulje oma ärist just korraliku veebilehe kaudu. Ära pusi ise, meie töö on Sulle ideaalse kodulehe loomine!

SEO.

Kas Sinu koduleht on Google’s kiiresti leitav? SEO ehk kodulehe optimeerimine otsingumootorite jaoks on väga oluline igale ettevõttele, kuna guugeldamine on aina suurenev trend. Sa ju soovid, et sinu veebileht saaks võimalikult palju klikke ja potentsiaalsed kliendid leiaks just Sinu tooted ja teenused.

Meie kodulehtede ehituse vundamendiks on SEO ja veebilehe korrapärane ülesehitus ja struktuur, loe lähemalt meie SEO teenusest siit > “SEO optimeerimine

Kiirus.

Kas teadsid, et kodulehe laadimiskiirus ja tõhus, sujuv toimimine on ülimalt tähtis nii kliendi kui ka Google jaoks. Mida kiiremini Sinu veebisait laeb ja mida efektiivsemalt kõik toimib, seda suurem protsent on, et potentsiaalne klient usaldab Sinu ettevõtet ja on valmis just Sinu tooteid ja teenuseid valima. See on osa, mis on silmaga nähtav, palju on aga ka tehnilisi aspekte, mida esmapilgul ei pruugigi märgata.

Sellepärast ongi tähtis kodulehe loomise juures meeles pidada, et ka tehniline pool oleks korras, ei oleks ühtegi viga veebilehe töös ega ka ülesehituses. Google otsingumootori viimaste uuenduste järgi on aina olulisem kodulehe laadimise kiirus ja paljud erinevad faktorid, mis puudutavad veebisaidi ehitust. Meie ehitame kodulehed eesmärgiga, et oleksid rahul nii kliendid kui Google!

Turvalisus.

Kiiruse kõrval on ühe korraliku kodulehe tähtsaks osaks ka turvalisus. SSL sertifikaat, uuendused, backup ehk varundus, veebirünnakute kaitse jne. on kõik olulised osad professionaalse veebilehe juures. Veebisaidi turvalisus on oluline nii külastajale, veebilehe omanikule kui ka Google’ile. Sellepärast on ka kodulehe turvalisus meie prioriteet.

Mobiilisõbralik.

Kiirus + turvalisus, aga ka mobiilile optimeeritus on tänapäevase veebilehe alustala. Google on nüüd “mobile-first” ehk prioriteediks on mobiilsete kodulehtede eelistamine, kuna nüüdseks on otsingud nutiseadmetest ületanud desktop ehk lauaarvutitest tuleva otsingumahu.

Seega on lihtne järeldus, et ka Sinu koduleht peaks olema ehitatud ja optimeeritud jooksmaks ideaalselt mobiiliseadmetes. Nagu ka kiirus ja turvalisus, on mobiilisõbralikkus meie kodulehe loomise protsessi oluliseks osaks.

Lihtne.

Valmistame Sulle kodulehe, mida on lihtne hallata. Paljud teenusepakkujad ehitavad liiga keerulisi veebilehti, millega on kliendil pärast väga raske ise toimetada, vajades kindlasti abi muudatuste ja uuenduste tegemisel. Meie moto on – mida lihtsam lahendus seda parem!

Soodne.

Kodulehe loomise hinnaklass varieerub päris palju. Kõik oleneb pakutavate teenuste kogusest, eesmärkidest ja ideest, mida klient on teenusepakkujale seadnud. Kõige parem on eelkõige läbi arutada, mida täpselt soovitakse, mis mahus, milline on eelarve jne. Kodulehe loomine ei tohiks olla kiirustatud protsess. Enne paketi valimist peaks kõik aspektid põhjalikult läbi arutama ja alles siis töödega alustama, et saavutada maksimaalselt parim tulemus!

Me tuleme appi!

Kodulehe loomine ei pea olema keeruline, aeganõudev ja närvesööv protsess, targem on tellida professionaalne täisteenus. Sina keskendu oma tugevustele ja äri edendamisele. Meie teeme Sulle veebisaidi otsast lõpuni valmis nii, et see oleks pilkupüüdev, meeldiks otsingumootoritele nagu Google ja tooks sisse müüke, tellimusi ja võimalikult palju käivet.

PS! Kui võtad kodulehe paketi meilt, saad kuueks kuuks tasuta veebimajutuse! Kiirusta, piiratud eripakettide arv, ära maga seda pakkumist maha!

Oleme teinud koostööd järgmiste brändidega…

WPX.net
Flocksocial.com
Flexmail.com
Systeme.com
Zapable.com
And.co

Võta Ühendust!

Saada meile oma idee!
Saada meile oma idee!

PS! Kiirematele soodustus -200€
(limiteeritud arv sooduskoode)

Millist teenust soovid?