E-Pood.

Aastal 2020 sooritas üle kahe miljardi inimese ostu internetis. Internetiostude maht tõusis 25% ja prognoositakse iga-aastast jõudsat kasvu. Kui enne oli e-pood “tore asi mida omada”, siis nüüd on kaasaegse e-poe loomine hädavajalik ja eluliselt oluline, et aina digitaliseeritumas maailmas ellu jääda. E-poe valmistamine jäta meie hooleks!

Lihtsuses peitub võlu.

E-poe loomine ei pea olema ülimalt keeruline protsess. Meie eesmärgiks on klientidele valmistada võimalikult lihtsa lahendusega e-pood, et see oleks nii kliendisõbralik kui ka lihtsasti hallatav.

Vundament.

Kliendisõbralik ja lihtsasti hallatav e-pood peaks olema ka mobiilisõbralik, turvaline ja kiire. See on meie prioriteet – võimalikult hästi toimiva e-poe valmistamine.

E-poe tegemine ja selle hind.

E-poe loomise hind sõltub mitmest aspektist. Põhiliseks on tootekategooriate ja toodete arv, mida soovitakse e-poodi lisada. Mis masti e-poe tarkvara soovitakse kasutada, kas makseid soovitakse vastu võtta arvetena, kasutada mingit erilahendust või pigem maksete vahendajat (näiteks Maksekeskus). Samuti on võimalik soetada valmis e-pood. E-poe tegemise hind ja ajakulu on kõige parem välja selgitada, kui on teada täpselt mida klient soovib.

E-poe platvormid.

E-poe valmistamine käib platvormide baasil nagu näiteks Shopify, Bigcommerce, Magento. Need on ühed suurimad, aga Woocommerce on Eesti maastikul hetkel kõige parem variant, kuna seda on Eesti maksesüsteemidega kõige lihtsam ja mugavam liita. E-poe müük ja selle edukus sõltub palju sellest, kui mugav on kliendil ostu sooritada. Eestis on väga populaarsed just pangalingid, mida Woocommerce ja Maksekeskus hästi haldavad.

E-poe haldamine.

E-poe haldamine võib olla keerukas, kui sa ei ole kursis erinevate e-poe platvormidega ja kogu selle maailmaga. Võime sulle jagada näpunäiteid ja soovitusi kuidas oma e-poodi hallata, aga siin on ka otsuse koht, kas soovid ise kulutada oma väärtuslikku aega või jätta see kõik meie hooleks.

Lahendus.

Pakume Sulle parima lahenduse – meie eesmärk on võimalikult hästi toimiva e-poe tegemine! Turvaline nii kliendile kui ka omanikule, kiire, mobiilisõbralik, SEO optimeeritud jne. ehk täispakett. Ehitame Sulle võimalikult hea e-poe ja võime aidata seda ka hallata. Võta meiega ühendust juba täna!

PS! Kui tellid e-poe ehituse meilt, saad tasuta kuus kuud veebimajutust! Pakkumine kehtib vaid piiratud arvu klientidele, kiirusta, ära maga seda eripakkumist maha!

Oleme teinud koostööd järgmiste brändidega…

WPX.net
Flocksocial.com
Flexmail.com
Systeme.com
Zapable.com
And.co

Võta Ühendust!

Saada meile oma idee!
Saada meile oma idee!

PS! Kiirematele soodustus -200€
(limiteeritud arv sooduskoode)

Millist teenust soovid?